Головна » Зверненню громадян особливу увагу
Зверненню громадян особливу увагу
  2 листопада 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська та перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний взяли участь у розгляді  звернення жителя с.Заслучне, який звернувся зі скаргою на дії сусідів щодо можливого забруднення громадської криниці.

Слід зазначити, що заявник перед цим звертався і до органу місцевого самоврядування, а саме до Заслучненської сільської ради. Так як, зі слів жителя с.Заслучне, дане питання не вирішувалось на місцевому рівні, він був змушений звернутись до керівництва району. Отже, головою райдержадміністрації Нілою Островською було прийнято рішення колективно розібратись в конфліктній ситуації, а саме запросити на розгляд звернення представників сільської ради та депутатів органу місцевого самоврядування, представників управління держпродспоживслужби в Красилівському районі та самого заявника.

Розглянувши присутніми вищезазначене питання, Ніла Василівна дала доручення сільському голові провести повторне обстеження щодо облаштування сусідами заявника вигрібної ями з порушенням санітарних норм, зобов’язати порушників в місячний термін  усунути недоліки, у разі невиконання останніми вимог чинного законодавства, звернутись до суду.

Від імені райдержадміністрації звертаємось до власників домогосподарств з проханням дотримуватись Державних санітарних норм при облаштуванні вигрібних ям, щоб в подальшому  уникнути подібних конфліктних ситуацій та зберегти здоров’я людей, що проживають поряд з вами.

«  Листопад 2016  »