Головна » Завершився шаховий турнір серед учнів шкіл району
Завершився шаховий турнір серед учнів шкіл району

19 березня на базі Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, в рамках районного етапу V Спортивних ігор школярів України 2016 року (багатоступеневі всеукраїнські змагання, які проводяться раз на чотири роки) відбувся фінал відбіркових особистих змагань з шахів серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів. Турнір проводився у чотири етапи участь у якому взяло понад 100 юних шахістів з усього району.

Учасників змагань привітали заступник голови районної державної адміністрації Морозович Ірина Володимирівна та начальник управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації Заїка Олена Михайлівна. Вони подякували учням та їх керівникам за популяризацію і розвиток  шахової гри серед учнівської молоді в районі.

Результати фінальних змагань:

Юнаки: І місце – Харчук Ілля (Красилівський НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня»);

ІІ місце – Туровський Марк (Красилівський НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня»);

ІІІ місце – Басістий Михайло (Красилівська ЗОШ І-ІІІ ступенів №2).

Дівчата: І місце – Мельничук Марина (Кременчуківська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

ІІ місце – Кравчук Анжела (Севрюківська ЗОШ І-ІІІ ступенів);

ІІІ місце – Гончар Вікторія (Веселівська ЗОШ І-ІІ ступенів).

Переможці визначалися за сумою набраних очок. При рівності набраних очок враховувалися наступні фактори в такій послідовності: 1). коефіцієнт Бухгольца (сума очок суперників); 2). коефіцієнт «прогрес»; 3). результат особистої зустрічі; 4). кількість перемог. Головний суддя  змагань – Макарчук Максим Андрійович (керівник шахового гуртка Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва).

На завершення Турніру усі учасники отримали солодкі подарунки від наших постійних спонсорів ТМ «Мамин хліб» (директор – Білявець Олег Петрович) та ДП ПАТ «Оболонь» Красилівське» (директор – Пейко Валерій Петрович), які традиційно підтримують соціально-культурні заходи у районі та області. Переможці та призери змагань нагороджені Грамотами управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації.

Також, організатори та учасники шахового Турніру дякують адміністрації Красилівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 (директору школи – Крикуновій В.Д., ФОП Бровчук Г.П.) та Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» (директору школи – Габельчуку Ю. П.), які традиційно допомагають проводити подібні заходи.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших спортивних успіхів! Ми впевнені, що сформована районна збірна команда з шахів покаже високий результат  на обласному етапі V Спортивних ігор школярів України 2016 року, після чого представить наш регіон на всеукраїнській спортивній арені.

«  Березень 2016  »