Головна » Завершила роботу сьома сесія районної ради
Завершила роботу сьома сесія районної ради

Як фінальний акорд у підготовці до пленарного засідання сьомої сесії районної ради 28 квітня 2016 року відбулось засідання президії ради. Під керівництвом голови районної ради Василя Пасічника члени президії проаналізували проекти рішень, внесених на розгляд чергової сесії, та рекомендували сесії затвердити порядок денний із змінами, а саме: у зв’язку з нововиявленими обставинами виключити з порядку денного питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду гр. Бомащуку В. Й.»; включити до порядку денного депутатське звернення щодо оренди земель Чепелівської сільської ради.

Після засідання президії, у великому залі адмінбудинку, під головуванням очільника районної ради Василя Пасічника відбулося пленарне засідання сьомої сесії районної ради.

У роботі сесії взяли участь: 33 депутати із 37 обраних, депутат обласної ради, голова райдержадміністрації Ніла Островська, депутат обласної ради Наталія Вишнівська, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Марина Слободянюк, селищний та сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.

Перш ніж перейти до розгляду питань порядку денного, Василь Пасічник довів до відома присутніх інформацію:

- про утворення депутатської фракції політичної партії «За конкретні справи» у складі семи осіб (голова депутатської фракції Кулинич Іван Васильович);

- про утворення фракції політичної партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність» загальною кількістю 7 депутатів (голова депутатської фракції Гавриш Володимир Іванович) (додається до протоколу);

- про утворення депутатської групи «Красилівщина» загальною кількістю 11 депутатів (голова депутатської групи обрано Михайлюк Анатолій Михайлович).

В ході жвавого обговорення депутати розглянули 41 питання порядку денного, останнє – «Різне», та прийняли рішення з 39.

За рекомендацією президії питання «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що надаються в оренду гр. Бомащуку В. Й.» було виключено з порядку денного.

Проект рішення «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок, що призначені для ведення фермерського господарства і надані в оренду Захарчук Н. О.» не був підтриманий районними обранцями і не прийнятий як рішення районної ради.

За інформацією сайту районної ради

«  Квітень 2016  »