Головна » Завершила роботу шоста сесія районної ради
Завершила роботу шоста сесія районної ради

16 березня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська взяла участь у засіданні шостої сесії районної ради, яке провів голова районної ради Василь Пасічник.

Перед початком пленарного засідання шостої сесії районної ради, відбулось засідання президії районної ради.

Члени президії проаналізували проекти рішень орієнтовного порядку денного, підтримали пропозицію внести на розгляд пленарного засідання проект рішення «Про Красилівський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)» та рекомендували сесії затвердити порядок денний та інформуючих.

В роботі пленарного засідання взяли участь: депутат обласної ради Галина Терлецька, 34 депутати районної ради із 37 обраних, заступники голови райдержадміністрації, міський, селищний та сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.

В ході жвавого обговорення депутати розглянули 39 питань порядку денного та прийняли рішення по 37.

Проекти рішень «Про надання згоди на реформування друкованого засобу масової інформації газети «Красилівський вісник» та редакції газети «Красилівський вісник»» та «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки, що надається в оренду для ведення фермерського господарства Стешкіну Г. В.» не були підтримані районними обранцями і не прийняті як рішення районної ради.

Проект рішення «Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік» був підтриманий депутатами з урахуванням внесених змін.

За інформацією сайту районної ради.

«  Березень 2016  »