Головна » З піснею до військового госпіталю
З піснею до військового госпіталю
  Учні Красилівської дитячої музичної школи та народний аматорський гурт «Висота» районного Будинку культури уже не раз приймали участь з концертною програмою у військових госпіталях та частинах.  2 листопада 2016 року піснею, добрим словом та душевною музикою солісти музичної школи  Куплевич Катерина, Костюк Людмила, Мазурок Анастасія та вокальні групи "Соколята" та "Барви" (керівник Таїсія Данилюк) та народний аматорський  гурт "Висота" районного Будинку культури (керівник Валерій Лобов) вирішили підтримати військовослужбовців, які перебувають на лікуванні в  Хмельницькому обласному госпіталі інвалідів війни.
  Концерт проводився з метою патріотичного виховання підростаючого покоління, моральної підтримки учасників бойових дій в АТО, в Афганістані та з нагоди 25-річчя створення госпіталю.
  На заході були присутні заступник голови обласної ради Валерій Лесков, головний лікар Оксана Бочкарьова, заслужений діяч мистецтв та поет-пісняр Микола Флінта.
   Захід пройшов при повному залі вдячних пацієнтів, які щедрими оплесками підтримували всі  виступи.

«  Листопад 2016  »