Головна » Вшанували Героїв Небесної Сотні
Вшанували Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2016 року вся Україна в скорботі відзначала другу річницю кривавих подій на Майдані, вшановуючи пам'ять Героїв Небесної Сотні. З цієї нагоди на центральній площі міста біля пам’ятного знаку «Героям України» відбувся мітинг присвячений Дню  Героїв   Небесної Сотні. У заході взяли участь керівники району та міста, жителі міста та району, учнівська молодь, представники релігійних конфесій.

Голова районної державної адміністрації Ніла Островська звернулась до присутніх зі словами: « Страшні кадри розстрілу мирних мітингувальників назавжди врізалися в пам'ять всіх українців. Герої Небесної Сотні безстрашно йшли під кулі в пластикових шоломах і з дерев’яними щитами в руках , щоб допомогти товаришам, які потрапили на лінію вогню «беркутівців». Вони витягали з-під обстрілів смертельно поранених майданівців і відчайдушно намагалися врятувати їхні життя. Кожен з них віддав найцінніше – своє життя  заради нової України, заради кращого майбутнього. І як би не було складно, не можна допустити, щоби ті великі жертви, які за останніх два роки зазнав наш народ, не виявилися змарнованими. У спільній молитві просимо Господа Бога про припинення війни – і щоб вже за кілька років кожен зміг помітити, як змінюється Україна. Українське суспільство, як ніколи, вимагає змін. Боротьби з корупцією – найбільшим ворогом нової України та впровадження необхідних для розвитку реформ. Надзвичайно складний період зараз для нашої держави – коли потрібно однією рукою відстрілюватись від агресора, іншою – пришвидшувати маховик незворотних реформ. А кожному з нас потрібно по совісті, чесно, самовіддано  робити свою справу на своєму місці. Вірите в те, що Україна буде жити у мирі, розвиватися і рухатися в обраному європейському напрямку. І станеться це завдяки нашим з вами янголам-охоронцям: Героям Небесної Сотні і ще багато сотням лицарів, які віддали своє життя за Україну.»

Також до присутніх на мітингу звертались голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан.

Представники релігійних конфесій провели панахиду за Героїв Небесної Сотні, а присутні на мітингу вшанували пам'ять про загиблих патріотів хвилиною мовчання та покладанням  квітів до пам’ятного знаку «Героям України».

«  Лютий 2016  »