Головна » Всеукраїнський тиждень права
Всеукраїнський тиждень права
 Під час проведення Всеукраїнський тиждень права з 5 по 9 грудня 2016 року в Красилівській  центральній районній бібліотеці проведено ряд заходів правової тематики.
 6 грудня 2016 року в читальній залі центральної районної бібліотеки проведено годину спілкування «Твої права – твій захист». У заході взяли участь в.о. начальника відділу Красилівського бюро правової допомоги Оксана Карнась, головний спеціаліст Ігор Мудь, працівники центральної районної бібліотеки та районної бібліотеки для дітей. Ігор Мудь ознайомив з історією виникнення Міжнародного дня прав людини. Він  також розповів присутнім в залі про безоплатну первинну та вторинну допомогу, що надається в бюро жителям міста та району. Оксана Карнась роз’яснила, хто має право отримати ці види допомоги та якими можуть бути підстави для відмови в наданні вторинної правової допомоги. Бібліотечні працівники отримали змістовні відповіді на всі поставлені запитання.
 7 грудня 2016 року пройшов інформаційний огляд виставки юридичної літератури «Молоді про закон».  Книжкова виставка підготовлена спільно з працівниками відділу Красилівського бюро правової допомоги. У заході взяли участь в.о. начальника бюро правової допомоги Оксана Карнась, головний спеціаліст Ігор Мудь та учні групи №19 ДПТНЗ «Красилівський професійний ліцей». Розпочала захід провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Мойсеєнок, яка ознайомила присутніх в залі з періодичними виданнями правової тематики - це «Офіційний вісник України», «Кодекси України», «Офіційний вісник Президента України», «Пенсійний кур’єр», «Постанови Кабінету Міністрів України», «Голос України», «Урядовий кур’єр» та ін.  Ігор Мудь цікаво й доступно розповів учням про книги, представлені на виставці: підручники та навчальні посібники з різних галузей права, збірники законодавства, науково-практичні коментарі до кодексів тощо.
 8 грудня  2016 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбулося  чергове засідання кіноклубу медіа-просвіти з прав людини Docudays UA. Модератор кіноклубу провідний бібліотекар відділу обслуговування Олена Мойсеєнок, директор Красилівської ЗОШ I-III ст. № 4, вчитель історії та правознавства Володимир Семенчук та учні 10 класу переглянули  документальний фільм «Колиcь ми станемо щасливими». Після перегляду фільму учасники заходу обговорили питання «чи можна забезпечити щастя», «хто повинен піклуватися про щастя», ділились враженнями про героїв та ін. На завершення  заходу Володимир Семенчук відмітив, що згідно міжнародних документів, Конституції України, вітчизняного законодавства всі люди народжуються рівними у своїй гідності та правах, але реалізація цього права залежить від активної позиції кожного громадянина.
 Підчас проведення тижня права на юнацькому абонементі центральної районної бібліотеки відбулася презентація книжково-ілюстративної виставки – розповіді «Держава. Право. Я.».  Бібліотекар  юнацького абонементу Трачук Л.П. познайомила учнівську молодь з матеріалами виставки за такими розділами: «Права людини від витоків до сьогодення», «Ваше право  знати», «Право живе тут». Також доповнює матеріали книжкової виставки плакат «Права, які я маю».
 В Красилівській дитячій музичній школі в рамках тижня  7 грудня 2016 року відбулася зустріч старшокласників із прокурором Старокостянтинівської місцевої прокуратури Войтовим Сергієм Володимировичем.  Учням була надана інформація щодо прав дитини та їх обов’язків. Розглядались певні життєві ситуації, також діти ставили запитання, які їх цікавили.

«  Грудень 2016  »