Головна » Вивчаймо процес децентралізації від "А" до "Я"!
Вивчаймо процес децентралізації від "А" до "Я"!
   16 вересня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська та заступник голови районної ради Микола Білик взяли участь у тренінгу в рамках реалізації проекту «Абетка децентралізації», який проводився в приміщенні адмінбудинку Благодійним фондом «Зміцнення громад». Мета проекту – розповісти громадянам, що таке децентралізація, як згуртувати громаду і підготувати її до об’єднання. Участь у тренінгу також взяли депутати різних рівнів, сільські голови, представники громадських та благодійних організацій та активісти Красилівського, Білогірського, Старокостянтинівського та Теофіпольського районів, які мали можливість поспілкуватись та поставити запитання провідному експерту із питань місцевого розвитку, виборчого процесу та організаційної роботи органів влади Олександру Солонтаю, селищному голові Новоушицької об’єднаної територіальної громади Олегу Московчуку, експерту із сталого розвитку громад Каріні Рудій. Основними питаннями, які розглядались під час тренінгу були:

- право на об’єднання громад;

- перші кроки створення об’єднаної  територіальної громади;

- процедурні питання організації роботи органів ОТГ (реорганізація органів місцевого самоврядування, розподіл та передача майна спільної власності новоствореній ОТГ тощо);

- особливості документообігу об’єднаної територіальної громади;

- формування штатного розпису ОТГ;

- механізм фінансування установ об’єднаної територіальної громади;

- механізм та умови функціонування районних рад та адміністрацій після створення ОТГ;

- модель сталого розвитку громад.

«  Вересень 2016  »