Головна » ВІТАННЯ З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА
ВІТАННЯ З ДНЕМ МАШИНОБУДІВНИКА

Шановні  працівники  та   ветерани

машинобудування  !

Від імені районної державної адміністрації прийміть щирі вітання та слова глибокої вдячності  за вагомий внесок в економічне зростання нашого регіону, за професійність і наполегливість, за відданість справі та з нагоди професійного свята – Дня машинобудівника.

Упевнена, що високий професіоналізм і самовідданість працівників галузі дасть змогу значно активізувати впровадження перспективних напрямів виробництва та передових технологій, оновлення технологічної бази, розширення асортименту та підвищення якості продукції. Від цього залежить конкурентоспроможність вітчизняного машинобудування на світовому ринку та задоволення постійно зростаючого внутрішнього попиту.

Щиро бажаю вам, шановні машинобудівники, нових трудових звершень, нарощення виробничих потужностей, розширення ринків збуту продукції і збільшення числа трудових династій в ім'я нашого краю, на благо рідної України!

Процвітання вам і вашій галузі! Хай втіляться в реальність ваші мрії, а щастя та достаток панують у ваших домівках.

Голова районної

державної адміністрації                                                                         Н.Островська

«  Вересень 2016  »