Головна » Вітання голови райдержадміністрації Ніли Островської з Днем Конституції!
Вітання голови райдержадміністрації Ніли Островської з Днем Конституції!
Уже 20 років Основний Закон є правовим базисом Української держави, розвитку суспільства та утвердження демократії. І зараз, коли Україна проходить найважчі часи випробувань за весь період незалежності, український народ усвідомлює величезне значення Конституції та її вплив на суспільний розвиток.
Під час Революції гідності громадяни вийшли на вулиці міст України саме на захист своїх конституційних прав і проти узурпації влади. Сьогодні українці також відстоюють визначені в Основному Законі непохитні цінності – незалежність і територіальну цілісність своєї держави.
Керуючись прагненням привести рівень життя українців до стандартів розвинених європейських країн, Президент України Петро Порошенко ініціює перед Парламентом роботу над удосконаленням положень Основного Закону. Нещодавно прийнято конституційні зміни щодо реформи судової гілки влади, що дасть змогу створити в нашій державі справедливі та правосудні судові органи. Головна ідея наступних конституційних змін – децентралізація, побудова сильної держави через добробут і сталий розвиток громад.
Всі ми прагнемо, щоб задекларовані в Конституції права стали реальністю, щоб люди відчували себе захищеними і впевнено дивились у майбутнє. Коли кожен громадянин України відчує, що його життя, здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека дійсно визнані найвищою цінністю, тоді ми зможемо з гордістю заявити: Україна стала  демократичною державою.
А для цього, кожен з нас на своєму місці повинен чесно і відповідально виконувати свою справу. Дорогою ціною нам дано шанс побудови справедливого суспільства, і не приведи Господь, нам усім його змарнувати.
Бажаю усім мешканцям Красилівщини впевненості, сили, гідності та усвідомлення захищеності своїх прав, всього того, що дає нам Конституція і високе звання громадянина Української держави.
Слава Україні!

Голова районної
державної адміністрації                                                                                                                Ніла Островська

«  Червень 2016  »