Головна » Вітаємо з професійним святом – Днем працівника соціально-психологічної служби!
Вітаємо з професійним святом – Днем працівника соціально-психологічної служби!

21 квітня 2016 року на передодні Дня працівників соціально-психологічної служби України, заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, начальник управління освіти, молоді та спорту Олена Заїка та голова районної профспілки працівників освіти та науки Володимир Снігур завітали до Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня», де відбувались методичні заходи присвячені Дню психолога.

Святкування цього дня – це, насамперед ушанування тих фахівців, які невтомно здійснюють свою подвижницьку роботу з надання  соціально-педагогічної та психологічної допомоги особистості, розвитку її здібностей, захисту особистісного суверенітету та гідності.

Отож гості привітали учасників зібрання з професійним святом, побажали міцного здоров'я, щастя, особистісного та фахового зростання, благополуччя, визнання та відданості обраній справі життя, та вручили грошові винагороди.

Шановні психологи! Вітаємо Вас із професійним святом – Днем психолога!

Бажаємо віри в себе, свою країну, в її незламних, прекрасних, щирих і вільних людей, здатних самостійно, відповідально та зважено діяти за будь-яких обставин!

«  Квітень 2016  »