Головна » Відзначили Всеукраїнський день бібліотек
Відзначили Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек.  Сама назва - Всеукраїнський свідчить, що це свято не тільки професійне, а загальнонародне, адже кожна людина хоча б раз у житті була у бібліотеці, а для багатьох вона стала рідною домівкою, бо без книги немає знань, поступу вперед.
  Саме 28 вересня, в читальній залі центральної районної бібліотеки пройшли урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, під час яких були присутні бібліотечні працівники району, гості. З професійним святом бібліотекарів, ветеранів бібліотечної праці прийшли привітати заступник голови районної державної адміністрації Ірина  Морозович , заступник голови районної ради Микола  Білик, секретар Красилівської міської ради Наталія  Олійник, начальник відділу культури, національностей та релігій Красилівської районної державної адміністрації Інна Грицюк.
  Із словами привітання до учасників святкового заходу звернулися заступник голови районної державної адміністрації Ірина  Морозович, заступник голови районної ради Микола  Білик, які зазначили, що сьогодні бібліотеки нашого району і, взагалі, – це інформаційні, культурні, освітні заклади, які роблять вагомий внесок у розвиток держави, сприяють розбудові громадянського суспільства. Нікому не секрет, що професія бібліотекаря не є легкою, але у соціальному плані вона надзвичайно важлива. Побажали- бути креативними, сміливими та успішними і нехай бібліотеки завжди будуть повними людей! Відтак, з нагоди свята кращі працівники були відзначені грамотами та подарунками Красилівської районної державної адміністрації та районної ради. Бібліотечних працівників також привітала секретар Красилівської міської ради Наталія  Олійник і побажала міцного здоров’я та творчого натхнення.
   Начальник  відділу культури, національностей та релігій Красилівської районної державної адміністрації Інна  Грицюк у своєму виступі відмітила, що сучасна бібліотека має стати інформаційним центром громади, надавати нові послуги та відзначила грамотами відділу культури.
   Присутніх з святом також привітали директор центральної районної бібліотеки Олена Кондратюк  та голова профспілки бібліотечних працівників  Людмила Ярощук.
   Музичне вітання бібліотечним працівникам подарували  викладачі Красилівської дитячої музичної школи.

«  Вересень 2016  »