Головна » Відзначили Міжнародний день захисту дітей
Відзначили Міжнародний день захисту дітей
Щороку в перший день літа ми відзначаємо Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
З нагоди свята в приміщенні районного Будинку творчості для дітей та юнацтва зібрались діти дошкільних навчальних закладів № 1 «Веселка», № 4 «Сонечко», № 6 «Ромашка»,  № 10 «Золота рибка»  м.Красилів, завідувачі, вихователі-методисти, вихователі, музичні керівники, інструктори з фізичної культури, батьки та громадськість міста. Учасників свята  привітали: заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович, міський голова Анатолій Жовтан, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олена Заїка. За участю дітей та дорослих дошкільних навчальних закладів міста проведено музично-розважальну програму «Щасливе дитинство».
Для вихованців пришкільних таборів міста  в районному Будинку культури було проведено концертно-розважальну програму «Хай сонцю і квітам всміхаються діти». Дітей зі святом привітали заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович та заступник міського голови Марина Слободенюк. Вихованці Красилівського РБТДЮ, учні музичної школи, учасники  клубу бального танцю «Стиль», учні 5-Б класу Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2 подарували своїм одноліткам бадьорі пісні та запальні танці. Учасники свята змогли  приміряти на  себе казковий  образ і оживити його з допомогою міміки обличчя, відчути себе  чарівною феєю, легким метеликом чи диким тигром. Керівники гуртків Красилівського РБТДЮ Федченко М.О. та Стаднік І.М. організували майстер-клас з фейс-арту. Також в приміщенні Красилівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 з нагоди свята було проведено шаховий турнір серед дітей.

«  Червень 2016  »