Головна » Відзначили День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку
Відзначили День ветерана та Міжнародний день людей похилого віку
  Людина, яка дожила до похилого віку, гідна поваги навіть тільки тому, що їй це по милості Божій вдалося. Далеко не всім дано таке величезне досягнення і благовоління відчути мудрість своїх років. Скидати з рахунків людину, яка досягла певного солідного віку абсолютно нелюдяно. Літній вік людини - зовсім не означає, що він вже на багато що не здатний, як раз навпаки, то що може літня людина, рідко здатний зробити більш молодий і мова зовсім не про сили і енергію, яка властива молодому поколінню, але про досвід і терпіння , наполегливість та здатність досягати поставлених завдань, ментальної гнучкості й толерантності, яка присутня в достатку у більшості літніх людей.

Міжнародний день людей похилого віку, що відзначається щорічно в усьому світі 1-го жовтня, виник з ініціативи Генеральної Асамблеї ООН 14-го грудня 1990-го року, резолюція № A/RES/45/106. До цього День людей солідного і поважного віку стали відзначати спочатку в Європі, потім свято було підхоплено Сполученими Штатами і до кінця 80-х років воно поширилося по всьому світу.

30 вересня 2016 року, з нагоди відзначення Дня ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку, у приміщенні Красилівського  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) для людей похилого віку було організовано урочисті заходи та святковий стіл.

У заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, секретар міської ради Наталія Олійник. Гості та директор Красилівського  територіального центру соціального обслуговування Сергій Квятковський привітали присутніх зі святом, побажали міцного здоров`я, сили і наснаги.

Після урочистої частини присутнім подарував святковий концерт аматорський творчий колектив територіального центру "Чорнобривці".

Також 30 вересня 2016 року заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович та начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Книш відвідали та привітали підопічних інтернатного закладу для людей похилого віку в с.Вереміївка. А учні та викладачі Красилівської дитячої музичної школи  провели святковий концерт-вітання для громадян похилого віку та інвалідів Вереміївського будинку-інтернату з нагоди відзначення Дня  ветерана та Міжнародного дня людей похилого віку.

«  Вересень 2016  »