Головна » Відкриття пункту європейської інформації в ЦРБ
12:51
Відкриття пункту європейської інформації в ЦРБ

    Красилівська центральна районна бібліотека взяла участь і  стала переможцем у проекті «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», що діє за підтримки програми Євросоюзу «Еразмус + Жан Моне» та Української бібліотечної асоціації. Проект передбачає активну роботу бібліотеки з популяризації знань про ЄС та європейський вибір України шляхом створення Пункту європейської інформації  для надання інформаційно-просвітницьких послуг мешканцям місцевої громади. Загалом у конкурсі взяло участь 163 бібліотеки з усіх областей України. Основним завданням пункту є розширення доступу жителів м. Красилова до інформаційних ресурсів та електронних баз даних матеріалів по ЄС, економіці, політиці, освітніх та культурних процесів країн-членів ЄС та кандидатів. Велика увага приділяється обміну інформацією та співпраці з освітніми установами, громадськими організаціями, органами державної влади ЗМІ. Наразі, в рамках реалізації Проекту, бібліотека отримала навчально-методичний посібник для бібліотекарів «Центри європейської інформації в бібліотеках: технологія створення та механізми популяризації інформації про ЄС та євроінтеграцію України»,   електронну книгу та літературу про Європу.  

    30 березня 2016 року в читальному залі Красилівської центральної   районної бібліотеки відбулося  відкриття Пункту європейської інформації.                                           У заході прийняли участь: заступник голови  районної державної адміністрації Ірина Морозович, секретар міської ради Наталія Олійник, голова громадської організації польського культурно-освітнього товариства  міста Красилова  Руслан Гарник, директор Красилівської центральної районної бібліотеки Олена Кондратюк, бібліотечні працівники району.

   Ведучі заходу  розповіли учасникам заходу про роль бібліотек у інформуванні членів громад про Європейський Союз та євроінтеграцію,  про мережу пунктів європейської інформації України.

   Привітали з перемогою у проекті учасників заходу та працівників бібліотеки  Ірина Морозович та Руслан Гарник. Присутні заходу переглянули   відеопрезентацію проекту Української Бібліотечної Асоціації.

  В Інтернет-центрі центральної районної бібліотеки створено пункт європейської інформації, в якому усім зацікавленим особам (учням шкіл, студентам, викладачам, підприємцям, безробітнім), всім жителям і гостям Красилівщини  буде надано доступ до інформаційних ресурсів та електронних баз даних щодо функціонування інституцій Європейського Союзу та інших європейських організацій, економіки, можливостей навчання, участі в наукових, молодіжних та інших програмах ЄС.

                   

                                             

                   привітання голови
Календар
«  Березень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0