Головна » Керівники району побували на відкритому уроці в музичній школі
Керівники району побували на відкритому уроці в музичній школі
  5 грудня 2016 року в Красилівській дитячій музичній школі відбувся відкритий урок з предмету «Музична література» на базі оновленого матеріально-технічного забезпечення класу. Проведення такого заходу  стало можливим завдяки фінансовій підтримці  районної державної адміністрації та районної  ради. На сьогоднішній день одна з аудиторій теорії музики  оснащена якісною технічною базою, яка дає можливість проводити заняття у цікавій формі, адаптованій до сучасного сприйняття та розвитку учнів. На уроці була висвітлена творчість композитора-романтика, основоположника польської класичної музики  Фредеріка  Шопена.  Викладач Дмитрук Надія яскраво та професійно,  використовуючи інноваційні методи, провела присутніх у світ музичного мистецтва світового рівня.  Бажаними гостями уроку стали голова державної районної адміністрації  Островська Ніла Василівна, голова  районної ради Пасічник Василь Савович, заступник голови державної районної адміністрації  Морозович Ірина Володимирівна  та начальник відділу культури,національностей  та релігій Грицюк Інна Петрівна.

«  Грудень 2016  »