Головна » Відбувся відбірковий тур обласного конкурсу професійної майстерності «Кращий за професією»

28 вересня 2016 року на базі Красилівського районного Будинку культури  відбувся відбірковий  тур  обласного конкурсу   професійної майстерності «Кращий за професією» серед працівників сільських клубних закладів. На конкурс  завітали заступник голови районної державної адміністрації Ірина Морозович, заступник голови районної ради Микола Білик та начальник відділу культури Інна Грицюк. Метою конкурсу є запровадження інноваційних форм роботи, обмін досвідом, удосконалення культурно-дозвіллєвої діяльності сільських клубних закладів, підвищення престижу професії працівника культури.

Свою майстерність демонстрували:

– творчий колектив Гулівецького сільського будинку культури Білогірського району;

-творчий колектив Маначинського сільського будинку культури      Волочиського  району;

-творчий колектив Митинецького сільського будинку культури Красилівського району;

-творчий колектив Великомацевицького сільського будинку культури Старокостянтинівського району;

-творчий колектив Святецького сільського будинку культури Теофіпольського району;

-творчий колектив Боднарівського сільського клубу Ярмолинецького району.

Компетентне журі з обласного науково-методичного центру   оцінювало конкурсантів за переглядом трьох конкурсів: «Будемо знайомі», «Наша творчість», «Велика історія малого краю».

Переможці  будуть приймати участь в заключному етапі конкурсу, який відбудеться у жовтні місяці.

«  Вересень 2016  »