Головна » Відбувся творчий звіт аматорських колективів Красилівщини в рамках обласного фестивалю народної творчості «Ода Україні!»
На виконання Указу Президента України №675/2015 від 03.12.2015 р. «Про відзначення 25-ї річниці незалежності України» в області проходить обласний фестиваль народної творчості «Ода Україні!», присвячений 25-ій річниці незалежності України, в рамках котрого всі райони Хмельниччини презентують кращі досягнення аматорського мистецтва та народної творчості.
В рамках фестивалю, 12 серпня 2016 року в Красилівському районному будинку культури, відбувся творчий звіт аматорських колективів красилівщини. Біля будинку культури було розгорнуте наметове містечко з презентацією виробів національної культури, зокрема предметів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва та вишиванок. Також, в фойє будинку культури була розміщена виставка умільців Красилівського району.
На заході були присутні голова Красилівської райдержадміністрації Ніла Островська, міський голова Анатолій Жовтан, заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, начальник  відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації Інна Грицюк. Також були присутні директор Хмельницького обласного науково-методичного центру культури і мистецтва, заслужений діяч мистецтва України Анатолій Бєлєванцев, головний балетмейстер Хмельницького обласного академічно-музичного драматичного театру ім. М. Старицького, заслужений артист України Олександр Шиманський,  методисти обласного науково-методичного центру культури і мистецтва Тамара Похотько та Олександр Серветник.
До учасників фестивалю з вітальними словами звернулися Ніла Островська та Анатолій Бєлєванцев, які побажали миру, злагоди та творчих злетів.
В концертній програмі взяли участь зразкові та народні аматорські колективи Красилівського району. Глядачі отримали насолоду від різножанрової музики та яскравих виступів хореографічних та вокальних колективів.
На завершення концерту було представлено глядачам «Рушник єднання», який вишивали майстри декоративно-прикладного мистецтва району, в який вклали багато тепла до рідної краю і він стане символом об’єднання всіх мальовничих куточків нашої держави незалежної неньки-України.

«  Серпень 2016  »