Головна » Відбувся районний огляд-конкурс художньої самодіяльності учнівських і педагогічних колективів

Упродовж січня-лютого 2016 року проходив районний етап обласного огляду-конкурсу колективів художньої самодіяльності навчальних закладів району, присвячений 25 річниці незалежності України.

Цьогоріч районний конкурс під гаслом «Наші таланти тобі, Україно!» проходив відповідно до Положення про обласний огляд-конкурс колективів художньої самодіяльності загальноосвітніх і  позашкільних навчальних закладів, затвердженого наказом Управління освіти і науки облдержадміністрації від 04.01.2013 року №7-но, зареєстрованого Головним управлінням юстиції у Хмельницькій області від 16.01.2013 року № 3/1837.

У районному етапі огляду-конкурсу взяли участь учнівсько-педагогічні колективи із 40 загальноосвітніх навчальних закладів Красилівщини.

Огляд-конкурс вкотре став стимулом для розвитку  талантів, обдаровань, виявом художніх творчих здібностей дітей, а також сприяв залученню юних аматорів до активної участі у мистецькому житті району, області та країни.

Журі районного етапу конкурсу-огляду, яке очолили заступник голови Красилівської РДА Морозович І.В. та  начальник Управління освіти, молоді та спорту Заїка О. М.,  оцінило високий рівень досягнень учнів та педагогів –  учасників художньої самодіяльності загальноосвітніх та позашкільних  навчальних закладів району та відзначило належний професійний підхід до організації і проведення конкурсу керівників шкіл, педагогів, організаторів, керівників шкільних гуртків.

«  Березень 2016  »