Головна » Відбувся обласний семінар директорів позашкільних навчальних закладів
Відбувся обласний семінар директорів позашкільних навчальних закладів

29 березня 2016 році у Антонінському районному Будинку творчості дітей та юнацтва відбувся обласний семінар директорів позашкільних навчальних закладів на тему «Формування креативної особистості на засадах загальнолюдської культури та національних цінностей». Метою семінару є актуалізація проблеми розвитку творчих здібностей вихованців в умовах позашкільного навчального закладу. Учасниками семінару були: директори позашкільних навчальних закладів області, науково-методичні працівники Хмельницького ОІППО: завідувач НМЦ ХОІППО Гіджеліцький І.К., методисти НМЦ Орловська Н.М., Махмутова А.Є., Іова В.Ю. З теплими вітальними словами зустріли учасників семінару вихованці Будинку творчості. З вітальним словом звернулася до учасників семінару Морозович І.В. та начальник управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА Заїка О.М. Програма семінару передбачала два аспекти: інформаційно-цільовий та практично-прикладний. Інформаційно-цільовий аспект ґрунтовно розрили науково-методичні працівники ХОІППО. З питанням «Нормативно-правові засади створення додаткових можливостей  позашкільного навчального закладу щодо формування креативної особистості на засадах загальнолюдської культури та національних цінностей» виступив завідувач НМЦ ХОІППО Гіджеліцький І.К., «Забезпечення особистісно-орієнтованого підходу щодо розвитку творчих здібностей вихованців позашкільного навчального закладу» виступила методист НМЦ Орловська Н.М., питання «Науково-теоретичні аспекти формування творчої та креативної особистості вихованця» розкрила методист НМЦ виховної роботи та позашкільної освіти, завідувач сектором національного виховання Іова В.Ю.

Практично-прикладний аспект включав у собі розкриття практичної частини семінару. Директор Антонінського РБТДЮ презентувала модель системи роботи Будинку творчості щодо формування креативної особистості. Для учасників семінару показано роботу гуртків «Клуб цікавих зустрічей» (кер.гуртка Синюк В.А.), «Лідер» (кер.гуртка Гересимчук Н.Е.), проведено три майсер-класи (кер.гуртків Первак Т.С., Шерепенко О.В., Собчук С.М.). Проведено цікаву екскурсію до музею «Українська світлиця» (завідувач музею Рибачук Л.Л.) та туристично-пішохідну екскурсію «Останній граф Антонін» (кер.гуртка Шемчук Н.А.). По завершенню семінару учасники за круглим столом щиро дякували вихованцям, працівникам Будинку творчості та усім учасникам семінару за гарну та плідну роботу.

«  Березень 2016  »