Головна » Відбувся навчальний семінар
Відбувся навчальний семінар
12 травня 2016 року на базі архівного відділу Красилівської райдержадміністрації відбувся навчальний семінар на тему: «Організація архівної справи та діловодства в міських, сільських та селищних радах району» та виїзне засідання експертно-перевірної комісії  Державного архіву Хмельницької області.
У роботі семінару взяли участь заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, начальник архівного відділу Тетяна Федорина, секретарі міської, селищної, сільських рад та працівники архівних підрозділів органів державної влади, підприємств, установ і організацій району.
З вітальним словом до учасників семінару звернулися І. Морозович та заступник директора Державного архіву Хмельницької області Катерина Бурдуваліс. Кращих працівників архівних підрозділів було нагороджено грамотами Красилівської районної державної адміністрації та Красилівської районної ради та подяками Державного архіву Хмельницької області.
Катерина Миколаївна ознайомила слухачів з організацією архівної справи та діловодства  на місцях. Вона також наголосила, що якісна та відповідальна робота працівників архівного відділу, районного трудового архіву, архівних підрозділів органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій району є запорукою збереження документів Національного архівного фонду. Адже саме від їхньої роботи залежить, яким побачать ХХI ст. наші нащадки.
Після семінару було проведено виїзне засідання ЕПК архіву.  Під час засідання розглянуто питання про організацію роботи експертної комісії архівного відділу Красилівської райдержадміністрації, щодо підготовки та подання архівних документів (описів справ постійного зберігання, з особового складу, актів про вилучення для знищення документів, не внесених до Національного архівного фонду, номенклатур справ, інструкцій з діловодства, положень про експертні комісії та архівні підрозділи) на розгляд експертно-перевірної комісії Держархіву області та розглянуто та погоджено документи, які були поданні установами району.
Архівний відділ висловлює щиру подяку усім, хто був причетний до підготовки та проведення семінару.

«  Травень 2016  »