Головна » Відбулось засідання районного оргкомітету
Відбулось засідання районного оргкомітету
З метою виховання в учнівської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, національних цінностей українського народу, формування здорового способу життя та зміцнення духовного і фізичного здоров'я школярів 21.04.2016 року в м. Красилів на території стадіону ДЮСШ буде проведено районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).
18 квітня 2016 року відбулось засідання районного оргкомітету з проведення  районного етапу  гри «Джура», у якому взяли участь заступник голови райдержадміністрації І. Морозович, голова районного штабу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»); начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О. Заїка; заступник військового комісара Красилівського  райвійськкомату П. Загребельний; керівник Красилівського районного центру первинного медико-санітарної допомоги О. Ватажук, директор Красилівського РБТДЮ Б. Богомаз; завідувач  райметодкабінету Н. Глущук; головний спеціаліст відділу освіти управління О. Заїка; тренер Красилівської ДЮСШ В. Лобов, керівник військово-патріотичного клубу «Житниця Поділля»; директор ТОВ «Житниця Поділля» В. Турчинець; методисти райметодкабінету О. Ковтонюк та Т. Щиборовська.
У ході засіданні відбулася змістовна розмова щодо організації та проведення змагань: "Впоряд", "Стрільба", "Рятівник", «Смуга перешкод», "Відун", "Ватра", "Добре діло". Усі учасники засідання висловили впевненість,що захід стане справжнім святом для учнівської молоді Красилівщини.

«  Квітень 2016  »