Головна » Відбулося засідання районного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій
  В зв’язку з прогнозом щодо ускладнення погодних умов на території району та з  метою своєчасного ефективного реагування на можливі надзвичайні ситуації зимового періоду, 02 грудня 2016 року під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного  відбулося засідання районного оперативного штабу з координації дій щодо попередження та ліквідації можливих надзвичайних ситуацій в осінньо-зимовий період 2016-2017 років. В засіданні взяли участь голова районної ради Василь Пасічник та міський голова Анатолій Жовтан.

За прогнозами Укргідрометцентру 2-3 грудня, внаслідок переміщення активного циклону з північного заходу, на території області очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, вночі місцями сильні опади, місцями складні відкладення ожеледі та мокрого снігу, місцями хуртовини, на дорогах ожеледиця,  подекуди  снігові замети. Вітер південно – західний з переходом на північно-західний   7-12 м/с, пориви 17-22 м/с. Температура повітря  протягом доби від 3° морозу до 2° тепла.

На порядок денний винесено питання про забезпечення оперативного реагування на можливі надзвичайні ситуації, небезпечні події пов’язані з ускладненням руху транспорту, порушенням енергозабезпечення населених пунктів.

Під час засідання обговорено алгоритм дій спрямованих на попередження надзвичайної ситуації. Зокрема, Дмитро Васильович доручив відповідним службам організувати оперативне інформування адміністрації про надзвичайні ситуації та активізувати роботу з недопущення негативних наслідків погодних умов.

ДСНС України закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки, особливо під час перебування на вулиці. Намагайтеся не ходити попід розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач, адже пориви вітру можуть спричинити їх пошкодження.

«  Грудень 2016  »