Головна » Відбулося традиційне свято для вихованців Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Випускник країни Маленьких Чародіїв»
24 травня 2016 року відбулося традиційне свято для вихованців Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва «Випускник країни Маленьких Чародіїв».
Директор Будинку творчості Богомаз Б.М. вручив документи про позашкільну освіту випускникам 2016 року з різних напрямків позашкільної освіти.
З вітальним словом до випускників звернулись заступник голови Красилівської РДА Ірина Морозович та начальник управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА Олена Заїка.
22 випускники 2016 року та 18 вихованців закладу були відзначені грамотами управління освіти, молоді та спорту Красилівської РДА.
З цікавим привітанням-листом виступила член батьківського комітету Будинку творчості, мама випускниці – Коберник Наталя Святославівна.
Випускників вітали керівники гуртків: Галазюк Ірина Леонідівна, Гуменюк Валентин Іванович, Якимлюк Марина Вікторівна та вихованці гуртків художньо-естетичного напрямку.
З словами вдячності до педагогів закладу звернулися випускники: Гаврилюк Максим та Гуменюк Тетяна.
Від педагогічного колективу закладу випускникам 2016 року було вручено коровай.

«  Травень 2016  »