Головна » Відбулося свято «Миколай іде, чемним дітям дарунки несе»
Відбулося свято «Миколай іде, чемним дітям дарунки несе»
19 грудня - День святого Миколая. Чарівний та довгоочікуваний день - день Святого Миколая, який приносить до наших домівок світлу радість та  добрі сподівання. У сучасні часи з’явилась добра традиція – саме у день святого Миколая опікуватись дітьми сиротами, дітьми, які позбавлені батьківського піклування, дітьми інвалідами,  даруючи їм подарунки.

Так,  19 грудня 2016 в залі Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» відбулося свято «Миколай іде, чемним дітям дарунки несе», яке було організовано та проведено управлінням освіти, молоді та спорту райдержадміністрації.

З теплими словами привітань до присутніх звернулись: голова Красилівської районної державної адміністрації Островська Н. В., голова Красилівської районної ради Пасічник В.С., начальник управління освіти, молоді та спорту Красилівської районної державної адміністрації Заїка О.М., протоієрей Віталій.

Зокрема, Ніла Василівна у своєму привітанні побажала дітям зростати здоровими, добрими та щасливими – батькам на радість, Україні на славу. Побажала кожній родині у ці святкові дні рясних Господніх ласк.

Вихованці Красилівського районного будинку творчості дітей та юнацтва, керівники гуртків художньо-естетичного та декоративно-прикладного напрямку подарували присутнім цікаве дійство, танцювальні та вокальні номери, а  також святковий  настрій. Традиційним доповненням свята були виступи казкових героїв і  звичайно ж - вручення подарунків, які придбано за рахунок коштів районного бюджету, релігійної громади  а також солодких подарунків від спонсорів ДП ПАТ «Оболонь-Красилівське» та ТМ «Мамин хліб».

Організатори та учасники свята подбали про те, щоб воно залишило приємну згадку в душах діточок, посіяло зерно любові до ближнього та поваги до народних традицій.

«  Грудень 2016  »