Головна » Відбулося організаційне засідання клубу за інтересами для людей старшого віку "Затишок"
  Культура народу – це той великий скарб, національне надбання, що передається від покоління до покоління, примножується, збагачується. Тому значення бібліотеки як осередку культури, центру спілкування та інформації стає дедалі важливішим. Адже бібліотека – місце, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками та враженнями і гарно відпочити. У зв'язку з цим значно зростає роль дозвіллєвої функції. Творчі аматорські об'єднання читачів: клуби, гуртки, студії - міцно увійшли в практику бібліотечної роботи. Їх популярність і життєздатність визначаються не якоюсь особливою темою або надзавданням, а головним чином атмосферою. Вільне, невимушене спілкування є дуже корисним для людей.  Спілкування очищає розум і серце, а людину робить добрішою. Адже, спілкуючись між собою, люди забувають про побутові проблеми, життєві негаразди.
  Саме 8 листопада 2016 року відбулося організаційне засідання клубу за інтересами для людей старшого віку «Затишок». Основна   мета його створення полягала в сприянні повноцінному дозвіллю його відвідувачів і недарма девізом клубу обрані слова «Спілкуймось! Цікаво відпочиваймо, радіймо гармонії життя». Його учасники – це активні небайдужі люди, які вміють зробити своє життя наповненим та цікавим, незалежно від віку. На перше засідання  клубу завітало 12 чоловік.  Зустріч відкрили  працівники бібліотеки Олена Радіонова та Любов Грохольська, які ознайомили присутніх з метою та завданнями клубу. За чашкою ароматного чаю відбулося знайомство. Кожен з присутніх розповів про себе та своє улюблене хобі. Потім було  обговорено тематику майбутніх засідань.  Зацікавила учасників зібрання розповідь бібліотекаря Любові Грохольської про історію церкви села Ключівка. Було вирішено, що зустрічі відбуватимуться щомісячно, другого вівторка. Отож наступного разу засідання клубу відбудеться 13 грудня в день святого Андрія Первозваного і буде присвячене традиціям та звичаям святкування циклу зимових свят.

«  Листопад 2016  »