Головна » Відбулось засідання щодо добровільного об’єднання громад потенційної Красилівської ОТГ
29 червня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська взяла участь у засіданні щодо добровільного об’єднання громад потенційної Красилівської ОТГ. Участь у засіданні взяли сільські голови, депутати місцевих рад, голова Летичівської селищної ОТГ Ігор Тисячний, експерт з бюджетних питань регіонального офісу реформ Інна Білик та виконавчий директор Хмельницького РВ АМУ Петро Каленюк.
На початку засідання голова райдержадміністрації Ніла Островська присутнім у залі головам сільських, селищної та міської рад та депутатам органів місцевого самоврядування представила наших гостей, а саме Ігоря Тисячного, Інну Білик та Петра Каленюка. Зустріч в такому форматі була ініційована очільником району Нілою Василівною. Саме з метою поділитися надбанням та досвідом в проведені реформи щодо децентралізації влади, до нас завітали вище зазначені гості. Зокрема, голова Летичівської селищної об’єднаної територіальної громади розповів присутнім про позитивні зміни в розвитку його краю протягом останніх шести місяців після об’єднання, а це і надходження коштів на розвиток громади, реалізація проектів соціально-економічного розвитку за рахунок субвенції з державного бюджету, зміна менталітету в управлінській діяльності та діяльність інституції старостату на території ОТГ. Також Ігор Іванович відповів на чисельні скептичні питання від присутніх у залі та запросив їх до себе на Летичівщину для ознайомлення з досвідом роботи.
В свою чергу експерт з бюджетних питань регіонального офісу реформ Інна Білик розповіла присутнім про законодавчу та позитивну економічну сторону реформи децентралізації. Також вона повідомила, для того, щоб уникнути неспроможних громад необхідно об’єднуватись за перспективним планом формування території громад.

«  Червень 2016  »