Головна » відбулось засідання робочої групи
відбулось засідання робочої групи
   16 вересня поточного року під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації Дмитра Склонного відбулось засідання  районної робочої групи з питань забезпечення дотримання чинного законодавства при організації та здійсненні перевезень пасажирів автомобільним транспортом загального користування в районі. На засіданні були присутні: інспектор з дорожнього нагляду Красилівського відділу ГУНП у Хмельницькій області Лембас В.В., начальник Красилівської автостанції Пилип’юк К.А., заступник начальника відділу контрольно-перевірочної роботи податків і зборів з фізичних осіб Красилівської ОДПІ Гончаров Я.М., заступник міського голови Слободянюк М.О.,  керівники окремих структурних підрозділів райдержадміністрації та керівники двох інформаційно-диспетчерських служб «таксі» району.
   На порядку денному розглядалось питання легалізації "тіньової” зайнятості та  забезпечення безпечного проїзду пасажирів у «таксі» на території району.
   За результатами засідання вирішено продовжити реалізацію спільних заходів з місцевими органами влади по недопущенню нелегальних  пасажирських перевізників на території району.

«  Вересень 2016  »