Головна » Працювала робоча група
Працювала робоча група
   08 серпня під головуванням голови Красилівської районної державної адміністрації Ніли Островської відбулось чергове засідання робочої групи по виявленню громадян, що здійснюють діяльність на ринках району та торгівельних центрах без державної реєстрації, як суб’єкти господарювання та по виявленню неоформлених найманих працівників.

За результатами засідання вирішено продовжити реалізацію спільних заходів контролюючих органів щодо отримання реєстрів фізичних осіб, які здійснюють торгівельну діяльність.

Робоча група провела обстеження закладів торгівлі та громадського харчування,  в ході якого надавала рекомендації та роз’яснення вимог чинного законодавства щодо використання праці найманих осіб та порядку їх оформлення.

За встановленими фактами виявленню неоформлених найманих працівників робочою групою складено 3 акти обстеження за дотриманням роботодавцем законодавства щодо укладання трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), зайняття господарською діяльністю без державної реєстрації.

У разі нездійснення державної реєстрації та не оформлення найманих працівників дані фізичні особи будуть притягнуті до відповідальності відповідно до статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

«  Вересень 2016  »