Головна » Відбулось засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам
05 липня 2016 року під головуванням голови Красилівської районної державної адміністрації Островської Ніли Василівни відбулося засідання комісії з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам. Також на засідання комісії були запрошені суб’єкти господарювання стосовно яких розглядалися питання визначення розміру збитків, завданих територіальній громаді м. Красилова внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.
З усіх належно повідомлених суб’єктів господарювання, на засіданні комісії були присутній лише Борозняк Сергій Юрійович, та Прочкарук Микола Васильович.
Порядок денний засідання комісії містив такі питання:
- Щодо визначення розміру збитків, завданих територіальній громаді м. Красилова ФОП Мазур Валентиною Миколаївною внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.
- Щодо визначення розміру збитків, завданих територіальній громаді м. Красилова Міськоопторг Красилівської райспоживспілки внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.
- Щодо визначення розміру збитків, завданих територіальній громаді м. Красилова ВАТ «Агропроменерго» внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.
- Щодо визначення розміру збитків, завданих територіальній громаді м. Красилова Арсенюком Олександрем Івановичем внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів;
- Щодо визначення розміру збитків, завданих територіальній громаді м. Красилова Арсенюк Ларисою Матвієвною внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.
- Щодо визначення розміру збитків, завданих територіальній громаді м. Красилова ПП Галайком Леонідом Миколайовичем внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.
- Щодо визначення розміру збитків, завданих територіальній громаді м. Красилова Борозняком Сергієм Юрійовичем внаслідок використання земельної ділянки без правовстановлюючих документів.
- Щодо визначення розміру збитків, завданих територіальній громаді м. Красилова Прочкаруком Миколою Васильовичем внаслідок використання земельних ділянок, без правовстановлюючих документів.
За результатами засідання даної комісії було вирішено скласти та затвердити акти про визначення розміру збитків власникам землі та землекористувачам.

«  Липень 2016  »