Головна » Відбулось засідання колегії управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
  2 грудня 2016 року  у залі засідань адмінбудинку під головуванням начальника  управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О.М.Заїки відбулось чергове засідання колегії  управління освіти,  молоді та спорту райдержадміністрації. У роботі колегії взяла участь  заступник  голови райдержадміністрації  І.В.Морозович.
  На  колегії  розглядались  актуальні питання розвитку освіти району, зокрема, про управлінську діяльність  керівників навчальних закладів  щодо створення  безпечних, нешкідливих  умов навчання  та виховання учнів;  про виконання Закону України «Про позашкільну освіту» у  позашкільних навчальних закладах  району; про хід виконання районної «Програми розвитку психологічної служби системи освіти до 2017 року»; про управлінську діяльність керівників навчальних закладів щодо організації роботи із здібними і обдарованими учнями; про стан організації підвезення у навчальних закладах району; про хід виконання Закону України «Про звернення громадян» в управлінні  освіти, молоді та спорту.
  Про роботу управління освіти, молоді та спорту, керівників навчальних закладів   доповідали: Заїка О.М. - начальник Управління, Свистун Н.І. та Заїка О.І. - головні спеціалісти Управління, Глущук Н.С. - завідувачка РМК, Паламарчук М.В. - практичний психолог Красилівського районного ЦППСР.
  У ході обговорення виступили Шаховал О.В. - директор ЗОШ №3 м.Красилів, Габельчук Ю.П. - директор Красилівського НВК, Кондратюк С.П. -  директор Антонінської ДЮСШ. Снігур В.І. - голова райкому профспілки працівників освіти відповів на запитання  присутніх щодо соціального захисту педагогів.
   Із усіх розглянутих питань прийняті відповідні рішення.

«  Грудень 2016  »