Головна » Відбулось засідання колегії управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації
    29 серпня 2016 року  під головуванням начальника управління Заїки О.М. відбулось розширене засідання колегії управління освіти, молоді та спорту Красилівської райдержадміністрації, на якій розглянуто питання «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2015/2016 навчальному році та стан готовності до  2016/2017  навчального року».  До участі в роботі колегії запрошувались керівники навчальних закладів, заступники керівників, голови профспілкових комітетів, голови районних методичних об’єднань учителів.

У роботі колегії взяли участь та виступили голова Красилівської райдержадміністрації  Н.В. Островська, голова Красилівської районної ради Пасічник В.С., заступник Красилівського міського голови В.В. Новохацький, які  привітали педагогічну громадськість району із початком 2016/2017 н.р. та розповіли про роботу органів районної  влади та місцевого самоврядування , спрямовану на вирішення нагальних проблем та питань, пов’язаних із розвитком  освітньої галузі та навчальних закладів району.

Також у роботі колегії  Управління взяв участь  директор Департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА  О.І. Фасоля, який актуалізував увагу присутніх на важливих питаннях, які потрібно вирішувати освітянам у  2016/2017 н.р., головним із яких є питання підвищення якості освіти, питання щодо оптимізації мережі навчальних закладів району, підвищення фахового рівня та професіоналізму педагогів.

Із доповіддю «Про підсумки розвитку дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти у 2015/2016 навчальному році та стан готовності до  2016/2017  навчального року» перед  учасниками колегії виступила начальник Управління О.М. Заїка.

В обговоренні доповіді взяли участь Абельчук З.С., методист РМК, Болюх І.Д. , сільський голова Щиборівської сільської ради, директори загальноосвітніх шкіл Семенчук В.Г., Миронюк В.А., Ружицька Н.А., завідувачка ДНЗ №6 м.Красилів Бровчук І.Ф, голова райкому профспілки працівників освіти Снігур В.І.,  методист Красилівського РБТДЮ  Лавринчук В.О.

Цікавими та актуальними виявились відповіді на запитання, які  ставили учасники колегії  до голови районної державної адміністрації, Директора обласного Департаменту освіти і науки, начальника Управління. За  підсумками роботи  колегії прийнято відповідне рішення.

За  результативну роботу педагогів із обдарованими учнями в 2015/2016 н.р.  нагороджені грамотами Управління  такі навчальні заклади: ЗОШ  I-III ступенів №4 ім.П.Кізюна, ЗОШ  I-III ступенів №3, ЗОШ  I-III ступенів №1 м.Красилів, Волицької ЗОШ I-III ступенів, Росоловецької ЗОШ I-III ступенів, Антонінської  ЗОШ I-III ступенів, Слобідко-Красилівської ЗОШ I-II ступенів, Заслучненської ЗОШ I-III ступенів, Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ I ступеня», Красилівської ДЮСШ. Також загальноосвітні школи отримали сертифікати на шкільні меблі та дошки.

Начальник управління О.М.Заїка, на завершення колегії,  напередодні початку навчального року  побажала усім успіхів та   натхненної  праці, яка б   сприяла подальшому  розвитку освіти району, слугувала   на благо нашої держави, українського народу  і кожного громадянина України.

Вже традиційно, освітяни поклали корзини квітів до пам’ятного знаку «Героям України» та пам’ятника Т.Г.Шевченку, а завершили  роботу колегії духовним гімном України «Боже ,великий, єдиний…».

«  Серпень 2016  »