Головна » Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
   27 жовтня 2016 року під головуванням голови райдержадміністрації Ніли Островської відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради Василя Пасічника, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради та представників місцевих засобів масової інформації.

На засіданні колегії було розглянуто наступні питання:

- Про стан  роботи з кадрами в апараті та структурних підрозділах райдержадміністрації доповідала Олексійчук С.В.– завідувач сектору кадрової роботи апарату райдержадміністрації (повний текст доповіді).

- Про підсумки оздоровлення учнів району у 2016 році доповідала Заїка О.М. - начальник управління освіти, молоді  та спорту райдержадміністрації (повний текст доповіді).

- Про виконання виконкомом Гриценківської сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади в галузі культури відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» доповідала Грицюк І.П. – начальник відділу культури, національностей та релігій райдержадміністрації (повний текст доповіді).

- Про хід виконання рішення колегії з підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року доповідала Дузєва М.М. – завідувач сектору містобудування,    архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації (повний текст доповіді).

- Про стан пасажирських перевезень в районні доповідала Максимчук Н.В. – начальник відділу економіки, торгівлі, розвитку інфраструктури райдержадміністрації (повний текст доповіді).

- Про врегулювання структури і штату Красилівського районного центру   соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді доповідала Магмет Т.В. – директор Красилівського районного центру соціальних служб для сім»я, дітей та молоді (повний текст доповіді).

- Про схвалення проекту рішення районної ради „Про внесення змін до районного бюджету на 2016 рік” доповідала Дунець Надія Петрівна - заступник начальника, начальник відділу доходів управління фінансів райдержадміністрації (повний текст доповіді).

За результатами розгляду вищезазначених питань прийнято шість розпоряджень та одне протокольне рішення.

«  Жовтень 2016  »