Головна » Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

30 червня 2016 року під головуванням голови райдержадміністрації Ніли Островської відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради; представників місцевих засобів масової інформації. На початку засідання колегії голова райдержадміністрації Ніла Островська ознайомила присутніх з оновленим складом колегії райдержадміністрації, до якої увійшли:

Островська

Ніла Василівна

голова районної державної адміністрації (голова колегії)

Склонний

Дмитро Васильович

перший заступник голови райдержадміністрації

Морозович

Ірина Володимирівна

заступник голови райдержадміністрації

Пасічник

Василь Савович

– голова Красилівської районної ради (за згодою)

Жовтан

Анатолій Іванович

– міський голова (за згодою)

Адамович

Максим Леонідович

– т.в.о. директора ДП «Красилівський агрегатний завод» (за згодою)

Білявець Олег

Петрович

– фізична особа – підприємець (за згодою), депутат обласної ради

Богданов

Андрій Валерійович

– військовий комісар Красилівського районного військового комісаріату підполковник (за згодою)

Дудко

Денис Сергійович

– головний лікар Красилівської центральної районної лікарні (за згодою)

Заїка

Олена Михайлівна

– начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації (за згодою)

Терлецька

Галина Василівна

– голова правління СК «Промінь» (за згодою), депутат обласної ради

На засіданні колегії було розглянуто наступні питання:

- Про виконання виконкомом Яворовецької сільської ради делегованих повноважень органів виконавчої влади відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» інформувала заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович, яка зазначила, що 10 червня 2016 року  робочою групою у складі працівників райдержадміністрації та інших територіальних органів виконавчої влади проведено перевірку виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади виконкомом Яворовецької сільської ради відповідно до Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”. В результаті перевірки встановлено, що в своїй роботі виконком сільської ради керується Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні” та відповідно до статей 27-39 цього закону виконком виконує власні та делеговані повноваження.

Повний текст доповіді

- Про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації від 21.01.2014 року № 10/2014-р „Про стан погашення заборгованості та підвищення рівня заробітної плати працюючим в районі” та від 12.04.2013 року № 138/2013-р „Про заходи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення в районі” інформував начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Іван Книш, який зазначив, що У районі постійно вживаються заходи щодо забезпечення своєчасної виплати заробітної плати, погашення заборгованості, підвищення її рівня працівникам підприємств, установ та організацій району. Щотижнево проводиться моніторинг погашення заборгованості з виплати заробітної плати по кожному підприємству-боржнику, здійснюється щодекадний контроль за виконанням графіків ліквідації боргів із заробітної плати.

Повний текст доповіді

- Про план роботи райдержадміністрації на третій квартал 2016  року інформувала заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович.

Повний текст доповіді

За результатами розгляду вищезазначених питань прийнято три розпорядження.

«  Червень 2016  »