Головна » Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
26 травня 2016 року під головуванням голови райдержадміністрації Ніли Островської відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради, селищного та сільських голів, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради; представників місцевих засобів масової інформації.
На засіданні колегії було розглянуто наступні питання:
- Про підготовку до оздоровчої компанії «Літо-2016» доповідала начальник освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О. Заїка. Олена Михайлівна довела до відома присутніх, що з метою більш повного та якісного проведення оздоровчої кампанії, пошуку нових форм якісного оздоровлення та відпочинку учнів району діє «Програма оздоровлення та відпочинку дітей Красилівського району на 2014-2018 роки». Основною метою Програми є створення сприятливих умов для зміцнення фізичного та психічного здоров’я дітей району шляхом належної організації оздоровлення і відпочинку.
- Про стан пасажирських перевезень в районі доповідав головний спеціаліст відділу економіки та розвитку інфраструктури райдержадміністрації В. Лось. Валерій Лось зазначив, що Основною метою розвитку транспортного комплексу району є задоволення потреб населення в наданні безпечних і якісних послуг з перевезення пасажирів автомобільним і залізничним транспортом.
- Про хід проведення весняно-польових робіт в агроформуваннях району доповідав начальник управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації М Бондар. У своїй доповіді Микола Іванович відзначив, що для надання практичної допомоги агроформуванням району розроблений робочий план проведення комплексу весняно-польових робіт, створено штаб та робочі групи спеціалістів управління агропромислового розвитку, переробки та маркетингу сільськогосподарської продукції райдержадміністрації, проводиться постійний моніторинг сільськогосподарських робіт, стану матеріально-ресурсного забезпечення товаровиробників. Неодноразово на шпальтах районної газети «Красилівський вісник» і в телеграмах до керівників господарств надавались рекомендації щодо підготовки і проведення весняно-польових робіт.
Після завершення засідання колегії голова райдержадміністрації Ніла Островська, та голова районної  ради Василь Пасічник привітали сільського голову Мхайловецької сільської ради Шевчука Василя Сергійовича з днем народженням.
За результатами розгляду вищезазначених питань прийнято три розпорядження.

«  Травень 2016  »