Головна » Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
28 квітня 2016 року в приміщенні адмінбудинку перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний провів засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради, селищного та сільських голів, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради; представників місцевих засобів масової інформації.
На засіданні колегії було розглянуто наступні питання:
- Про підсумки проходження опалювального сезону 2015-2016 років та організацію підготовки об’єктів житлово-комунального господарства району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 років доповідала начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Марія Дузєва, яка зазначила, що опалювальний сезон 2015-2016 років розпочався вчасно та пройшов без зривів і надзвичайних си¬туацій. Теплопостачання дитячих, лікувальних закладів та інших закладів соціальної сфери нашого району було продовжено до встановлення температурного режиму в приміщеннях у відповідності до санітарних вимог. За період проходження опалювального сезону працювали всі котельні, забезпечене стабільне теплопостачання  житлових будинків, навчальних закладів, дошкільних навчальних закладів  та  закладів охорони здоров’я.  Сьогодні питання енергетичної незалежності та енергобезпеки є ключовим для нашої держави, адже ціни на традиційні види палива, зокрема газ, стрімко зростають. Тому, постає питання щодо переведення котелень на альтернативні види палива.
- Звіт про роботу служби у справах дітей райдержадміністрації щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у сімейні форми виховання. З даного питання інформувала начальник служби у справах дітей  райдержадміністрації Ольга Тимченко, яка зазначила, що на території Красилівського району, ще у 2013 році, створено 4 прийомні сім’ї, в які на спільне проживання та виховання влаштовано 10 малолітніх та неповнолітніх дітей. На базі прийомної сім’ї Мехальчуків у 2013 році створено дитячий будинок сімейного типу, куди на спільне проживання та виховання влаштовано 8 малолітніх та неповнолітніх дітей, які мають статус дитини-сироти та дитини, позбавлених батьківського піклування. Протягом 2 років, бажаючих взяти дітей на виховання у свою сім’ю не було. Хоча робота по залученню громадян до створення прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу в районі ведеться – це і статті в місцевій газеті, надання інформації під час проведення семінарів – навчань з головами та секретарями сільських рад, у кожній сільській раді створений куточок для надання інформації щодо пріоритетів влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
За результатами розгляду вищезазначених питань прийнято два розпорядження.

«  Квітень 2016  »