Головна » Відбулось засідання колегії райдержадміністрації
Відбулось засідання колегії райдержадміністрації

27 січня 2016 року в приміщенні адмінбудинку під головуванням голови райдержадміністрації Ніли Островської відбулось засідання колегії райдержадміністрації за участю голови районної ради, міського, селищного та сільських голів, керівників окремих підприємств, організацій району, керівників районних служб центральних органів виконавчої влади, начальників відділів, управлінь райдержадміністрації та районної ради; представників місцевих засобів масової інформації.

На засіданні колегії було розглянуто наступні питання:

- Про роботу підприємств житлово-комунального господарства району по забезпеченню життєдіяльності населення.;

- Про стан розроблення та оновлення містобудівної документації на території району;

- Про стан боротьби із злочинністю та корупцією, забезпечення законності, правопорядку, прав і свобод громадян;

За результатами розгляду вищезазначених питань прийнято три розпорядження.

Перед початком засідання колегії голова райдержадміністрації Ніла Островська та голова районої ради Василь Пасічник вручили багатодітній матері Люлі Надії Степанівні з с. Медці посвідчення та нагрудний знак почесного звання України "Мати-героїня".

«  Січень 2016  »