Головна » Відбулось засідання чергової сесії районної ради
Відбулось засідання чергової сесії районної ради

23 грудня 2016 року перший заступник голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович взяли участь у пленарному засіданні чотирнадцятої сесії районної ради, яке провів голова районної ради Василь Пасічник.

У роботі пленарного засідання взяли участь: 32 депутати районної ради із 37 обраних,  міський голова Анатолій Жовтан, селищний та сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.

В ході жвавого обговорення депутати розглянули 30 питань порядку денного, останнє – «Різне», та прийняли рішення з 29. Зокрема, одноголосно депутати затвердили районний бюджет на 2017 рік.

Рішення №22 «Про надання дозволу на передачу в оренду нерухомого майна спільної власності територіальних громад району» було прийнято районними обранцями зі змінами, а саме:  у пункті 1. «Надати дозвіл Красилівському районному Центру первинної медико-санітарної допомоги Красилівської районної ради Хмельницької області: -  на передачу в оренду приміщення загальною площею 447,33 кв. м, що знаходиться у приміщенні Антонінської амбулаторії загальної практики - сімейної медицини Красилівського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги Красилівської районної ради Хмельницької області, за адресою:  смт Антоніни, вул. Дімітрова, 15, терміном на 49 років і 9 місяців, для  розміщення реабілітаційного закладу» термін 49 років і 9 місяців замінено на 2 роки 11 місяців.

В ході пленарного засідання сесії, депутати прийняли рішення направити до Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області депутатське звернення щодо погодження з територіальними громадами питань стосовно розпорядження земельними ділянками сільськогосподарського призначення державної власності.

По завершенню пленарного засідання керівники району висловили подяку депутатському корпусу районної ради та органам виконавчої влади за плідну, конструктивну співпрацю та привітали усіх присутніх з прийдешнім 2017 роком та Різдвом Христовим.

Аматорський колектив районного Будинку культури долучився до привітань, виконавши гарні вокальні номери.

За інформацією сайту районної ради

«  Грудень 2016  »