Головна » Відбулось засідання чергової сесії районної ради
Відбулось засідання чергової сесії районної ради
       30 серпня 2016 року голова райдержадміністрації Ніла Островська взяла участь  у пленарному засіданні десятої сесії районної ради, яке провів голова районної ради Василь Пасічник. В роботі сесії взяли участь: 29 депутатів районної ради із 37 обраних, депутат обласної ради Галина Терлецька, заступники голови райдержадміністрації Дмитро Склонний та Ірина Морозович, міський голова Анатолій Жовтан, селищний та сільські голови, начальники відділів виконавчого апарату районної ради, керівники окремих відділів та управлінь райдержадміністрації, установ і організацій району.
      В ході жвавого обговорення проекти рішень «Про директора Красилівського районного Будинку творчості дітей та юнацтва», «Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок для ведення фермерського господарства, що надаються в оренду Шемчуку В. Р.» не були підтримані районними обранцями і не прийняті як рішення районної ради.
      При розгляді проекту рішення «Про надання дозволу на передачу майна спільної власності територіальних громад району» пункт  «1.1. Красилівської міської ради Хмельницької області приміщення (теплицю) загальною площею 128,0 кв. м, балансовою вартістю 11962,00 грн., що знаходиться на території Красилівського НВК «Гімназія та ЗОШ І ступеня» за адресою: Хмельницька область, м. Красилів, вул. Центральна, 38а.» було виключено з рішення. Також було внесено зміни до проекту рішення «Про орендну плату»: за рекомендацією постійних комісій комунальному підприємству «Красилівське районне бюро технічної інвентаризації» надали пільгу з орендної плати в розмірі 50%, а не 100%.
      Депутати взяли до відома звіт про виконання програми «Репродуктивне здоров’я населення Красилівського району» на період до 2015 року», термін дії якої завершився минулого року; інформації щодо ходу виконання 8 районних програм; до 5 програм було внесено зміни та доповнення, в тому числі до районного бюджету на 2016 рік та Програми соціально-культурного розвитку району; затверджено звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2016 року. Ліквідовано юридичну особу Мончинецьку загальноосвітню школу І ступеня. З питань управління майном спільної власності територіальних громад району прийнято 7 рішень.
      Загалом десятою сесію районної ради сьомого скликання прийнято 24 рішення з різних сфер діяльності району, підтримано ряд депутатських запитів та звернень.
                                                                                                                   За інформацією сайту районної ради

«  Серпень 2016  »