Головна » Відбулось урочисте відкриття нового спортивного стадіону
Відбулось урочисте відкриття нового спортивного стадіону
24 травня у с.Волиця-1 відбулось урочисте відкриття нового спортивного стадіону. Ініціаторами створення та надання фінансової допомоги у будівництві виступили приватні підприємці Андрій Володимирович Басалай та депутат районної ради Віталій Михайлович Басалай, які подбали про зручність та комфорт юних спортсменів, облаштувавши не лише стадіон зі штучним покриттям, а й приміщення з роздягальнями, душовими кімнатами, санвузлом, створивши гарні умови для фізичних занять дітей та дорослих. Стадіон такого сучасного зразка є першим у сільській місцевості району.
З вітальним словом на святі виступили заступник голови РДА Ірина Володимирівна Морозович, начальник управління освіти, молоді та спорту РДА Олена Михайлівна Заїка, Волицький сільський голова Валентина Миколаївна Сторожук. Вони висловили щирі слова вдячності спонсорам, завдяки підтримці яких громада села має можливість виховувати юних спортсменів, і побажали дітям чемпіонського здоров'я та та перемог на всіх спортивних аренах. Заступник голови районної ради Микола Михайлович Білик приєднався до їхніх слів та вручив Андрію Володимировичу та Віталію Михайловичу подяки та сувенірні подарунки.
«Задачу мінімум виконано – стадіон збудовано, задача максимум – відродити і виховати команду, якій не було б рівних», - зазначив Андрій Володимирович, а Віталій Михайлович додав: «Цей спортивний майданчик – це лише матеріальна робота, а вся праця, яку треба вкласти – це тренування – залежить від вас, ми сподіваємось, що з цього стадіону вийдуть чемпіони не тільки України, а й світового рівня». Ключі від стадіону урочисто вручили директору Волицької ЗОШ I-III ст. Віктору Петровичу Сторожуку. «Сьогодні, у важкий час реформ, ми відкриваємо стадіон для активного дозвілля дітей. Ми живемо за рахунок спонсорів: і ремонти робимо, і обладнання для навчання купляємо, за що ми їм щиро вдячні. Також висловлюю подяку за допомогу в організації та проведенні свята вихованцям та керівникам районного Будинку творчості дітей та юнацтва. Головне наше завдання – відкривати та примножувати таланти в молоді», - зазначив директор.
Почесну місію розрізати червону стрічку та зробити перший удар по м'ячу надали Андрію Володимировичу та Віталію Михайловичу. На завершення в честь відкриття стадіону стартував футбольний турнір «Волиця збирає друзів» між загальноосвітніми школами сіл Чепелівка, Михайлівці, Щиборівка, Чернелівка та Волиця-1.

«  Травень 2016  »