Головна » Відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати
  27 грудня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Морозович відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
  Заслухано інформацію:
- начальника управління соціального захисту Книша І.Ф. про суб’єктів господарювання щодо дотримання гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче встановленого чинним законодавством.
- начальника Пенсійного фонду України в Красилівському районі Юрійчук Т.І. про проведену роботу щодо відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій по ПАТКрасилівський машинобудівний завод.
  Тимчасовою комісією та робочою групою рекомендовано суб’єктам господарювання вжити заходи щодо дотримання  гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче встановленого чинним законодавством, погашення боргів по пільгових пенсіях.

«  Грудень 2016  »