Головна » Відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати
   31 жовтня 2016 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ірини Морозович  відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
   Заслухано інформацію:
   - керівників ДПТНЗ ”Красилівський професійний ліцей”, ПАТ ”Красилівський машинобудівний завод”, ТОВ ”Красилівагромаш”,  Красилівського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) та приватних підприємців: Білявця О.П., Лісовця О.В. щодо рівня заробітної плати найманих працівників;
    -  керівника ПАТ ”Красилівський машинобудівний завод” щодо відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій.
  Тимчасовою комісією та робочою групою рекомендовано суб’єктам господарювання вжити заходи щодо дотримання  гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче встановленого чинним законодавством, погашення боргів по пільгових пенсіях.

«  Жовтень 2016  »