Головна » Відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати

29 березня 2016 року під головуванням заступника керівника робочої групи, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Книша І. Ф. та за участі першого заступника голови райдержадміністрації Склонного Д. В. відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.

Заслухано інформацію:

- керівників ТОВ  "Агропартнер-1”, ТОВ "Завод ” Атонмаш”, СТОВ "Довіра”, Красилівської ЖЕК, ДП "Красилівський агрегатний завод”, ВАТ "Красилівський машинобудівний завод”, ЛСП "Красилівліс”, Красилівського підприємства теплових мереж та ФОП Білявця Олега Петровича щодо рівня заробітної плати найманих працівників;

- керівника ВАТ "Красилівський машинобудівний завод щодо відшкодування витрат на виплату пільгових пенсій.

Тимчасовою комісією та робочою групою рекомендовано суб’єктам господарювання вжити заходи щодо дотримання  гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче встановленого чинним законодавством, погашення боргів по пільгових пенсіях.

«  Березень 2016  »