Головна » відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати
   28 січня 2016 року під головуванням заступника керівника робочої групи, начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації Книша І. Ф. та за участі першого заступника голови райдержадміністрації Склонного Д. В. відбулось спільне засідання районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат та районної робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати і зайнятості населення.
   Заслухано інформацію:
  - керівників КП ”Побутсервіс”, Філії "Красилівський райавтодор” ДП "Хмельницькавтодор”, Комбінату громадського харчування та представника ФОП Білявця Олега Петровича щодо рівня заробітної плати найманих працівників;
  Тимчасовою комісією та робочою групою рекомендовано суб’єктам господарювання вжити заходи щодо дотримання  гарантій у виплаті заробітної плати найманим працівникам на рівні не нижче встановленого чинним законодавством.

«  Січень 2016  »