Головна » Відбулось розширене засідання правління Союзу промисловців і підприємців та Об’єднання організацій роботодавців Хмельницької області
   17 листопада поточного року на базі ТОВ «Красилівагромаш» відбулось розширене засідання правління Союзу промисловців і підприємців   Хмельницької області (ХСПП) та Об’єднання організацій роботодавців Хмельницької області (ООРХО).  В складі почесних запрошених гостей наш район відвідав т.в.о. першого заступника голови облдержадміністрації Олег Гуменний.
   У засіданні взяли участь голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник, міський голова Анатолій Жовтан, голова ООРХО Іван Дунець, директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Світлана Лукомська, начальник головного управління ДФС у Хмельницькій області Анатолій Марценюк,  керівники промислових підприємств, профспілок області.
    Учасники засідання відвідали машинобудівні підприємства району, які ефективно працюють на площадці ПАТ «КМЗ» – ТОВ «Красилівагромаш»,  ТОВ «Завод «Атонмаш», ДП «Котломаш», ТОВ «Екометал», ознайомились з роботою, новими технологіями і продукцією підприємств, досвідом підприємств групи ТОВ «Красилівмаш» з впровадження у виробництво нових конкурентних видів продукції і технологій.
    Офіційна частина засідання проходила в актовій залі райдержадміністрації, на порядку денному розглянуті питання:

-  Про створення сприятливого інвестиційного клімату та щодо детінізації економіки;

-  Легалізація праці та мотивація населення області;

-  Про запровадження змін до податкового законодавства у 2016 році;

-  Про внесення змін до Статуту ООРХО та ХСПП.

В ході засідання голова ООРХО Іван Дунець вручив Почесну грамоту Українського Союзу промисловців і підприємців директору ТОВ «Красилівагромаш» Анатолію Чайчуку за високий професіоналізм та за активну співпрацю з Союзом.

«  Листопад 2016  »