Головна » Відбулось районне свято обдарованості «Окрилена юність Красилівщини»
Відбулось районне свято обдарованості «Окрилена юність Красилівщини»
17 травня 2016 року відбулось  районне свято обдарованості «Окрилена юність Красилівщини», свято вшанування переможців та призерів Всеукраїнських предметних олімпіад, ІІ туру конкурсу-захисту учнівських наукових робіт учнів-членів МАН, конкурів та спортивних змагань.
Захід розпочався урочистою ходою, під час якої запрошені учні поклали квіти до пам’ятників героям Небесної Сотні, Т. Г. Шевченку та Площу Слави.
У святі взяли участь: голова  Красилівської районної державної адміністрації Н. Островська, голова Красилівської районної ради В. Пасічник, міський голова м. Красилова  А. Жовтан, заступник голови райдержадміністрації з гуманітарних питань І. Морозович, заступник голови районної ради М. Білик, начальник управління освіти, молоді та спорту О. Заїка, голова районного комітету профспілки  працівників освіти В. Снігур, керівники загальноосвітніх та позашкільних закладів району.
Н. Островська, голова Красилівської РДА, виступила з вітальним словом та вручила грамоти і грошові премії призерам ІІІ етапу Всеукраїнських предметних олімпіад, ІІ туру конкурсу-захисту учнівських наукових робіт учнів-членів МАН.
В. Пасічник, голова Красилівської районної ради, вручив керівникам позашкільних закладів району сертифікати на обладнання.
А. Жовтан, Красилівський міський голова, відзначив грошовими преміями: переможців Всеукраїнського конкурсу «Новорічна композиція» (вихованців Красилівського БТДЮ), чотири команди Красилівської ДЮСШ, спортивний клуб «Сокіл» (секція ушу).
В. Снігур,  голова районного комітету профспілки  працівників освіти району, подякував педагогам району за якісну підготовку обдарованих  учнів та відзначив те, що свято проведено в рамках виконання районної програми «Творча обдарованість».
О. Заїка, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виступила з вітальним словом та нагородила переможців районного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту учнівських робіт членів МАН, призерів обласного фестивалю «Чарівний світ ляльок», переможців та призерів обласної виставки-конкурсу «Знай і люби свій край», призерів чемпіонату області з шахів, призерів обласних змагань з брейк-дансу, переможців виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання, історико-технічного стендового моделювання, обласної виставки-конкурсу «Наш пошук і творчість тобі, Україно», призерів п’ятих спортивних ігор школярів області, чемпіона України з лижних гонок Бринька А. (учня Митинецької ЗОШ І-ІІІ ст.), призерів Всеукраїнського турніру пам'яті тренера Турчина.
На завершення свята О. Заїка звернулась до обдарованої юні:
«Великою перемогою для Вас є те, що ви стали кращими. Цінуйте це, не збавляйте обертів, не збавляйте темпу. У житті кращими бути важко. Але якщо Бог вам дав талант, то працюйте. І ваша праця стане запорукою майбутнього життєвого успіху.
Бажаю вам, юні обдарування, постійно підвищувати рейтинги рідної школи, міста та району і надалі здобувати перемогу в інтелектуальних конкурсах».
Сьогодні день Ваш і Ваш час,
Й вершина перша Вам під силу,
Життя – це гарт, життя – це шанс,
Лише у праці здобувають крила.
Свято «Окрилена юність Красилівщини» пройшло в урочистій, творчій, доброзичливій атмосфері, яку забезпечили виступи вихованців Красилівського БТДЮ.

«  Травень 2016  »