Головна » Відбулися урочистості з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту та вручення медалей випускникам 11 класів
28, 29 травня 2016 року у районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди вручення атестатів про повну загальну середню освіту та вручення медалей випускникам 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста Красилова. Щороку цей гарний і незабутній день додає святкового настрою та радісних хвилювань не тільки випускникам, педагогам, батькам, а й мешканцям всього міста. Розділити святковий настрій з випускниками та їх батьками завітала голова райдержадміністрації Ніла Островська, заступник голови райдержадміністрації Ірина Морозович та начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації О. Заїка.
Цього року 149 випускників 11 класів отримали атестат про повну загальну середню освіту, 7 випускників отримали золоті та 3  срібні медалі з рук очільниці району. А до всіх присутніх в залі Ніла Василівна звернулася зі словами: «Ви – майбутнє нашої держави! Саме на ваші знання, гідність, національну  свідомість покладає надію Батьківщина. Впевнена, ви знайдете своє місце серед тих, хто розвиватиме нашу економіку, освіту, науку і культуру. Глибоко переконана, що ви з честю пронесете горде звання випускника школи Красилівського району.
Цей урочистий день залишиться не тільки у вашій пам’яті, запам’ятають його вчителі та батьки. Вклоніться низько своїм педагогам, шануючи їх за професіоналізм та самовіддану працю. Візьміть з собою в доросле життя мудре вчительське слово. Від щирого серця подякуйте батькам, які передали Вам кращі риси нашого народу: порядність, доброту, працьовитість та зігрівали вас теплом своїх сердець.
Бажаю здійснення всіх ваших мрій, задумів, сподівань.  Впевнено крокуйте до нових звершень на благо рідної держави України!»

«  Травень 2016  »