Головна » Відбулись урочистості з нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України
Відбулись урочистості з нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України
«І на оновленій землі
Врага не буде, супостата,
А буде син і буде мати,
І будуть люди на землі»
У цих віршованих рядках Тарас Григорович Шевченко твердо вірив у визволення народу, у настання вису добра, правди і людяності. І ось 24 серпня 2016 року виповнюється 25  років нашій оновленій, незалежній неньці Україні. Саме з нагоди відзначення 25-ої річниці незалежності України 23 серпня 2016 року в м. Красилів відбулись урочистості за участю керівників району та міста, учасників АТО та волонтерів, жителів міста та району. Розпочались урочисті заходи святковою ходою від адмінбудинку до районного Будинку культури з покладанням корзин до пам’ятного знаку Героям України та пам’ятника  Тарасу Шевченку.
У фойє районного будинку культури було організовано ярмарку соціальних ініціатив «Впровадження кращих інновацій в роботу бібліотеки», приурочену 25-ій річниці незалежності України, на якій були представлені кращі ідеї діяльності бібліотек за програмами, презентації цікавих матеріалів роботи клубів за інтересами, відеоролики та креативність самого підходу до презентацій ідей.
Під час урочистих заходів в районному Будинку культури з вітальним словом звернувся до присутніх голова районної ради Василь Пасічник.
Згідно наказу Міністерства оборони України №335 по особовому складу за значний особистий внесок у справу розбудови, розвитку та забезпечення життєдіяльності Збройних Сил України та бездоганну сумлінну службу голова райдержадміністрації Ніла Островська, голова районної ради Василь Пасічник та військовий комісар Красилівського районного військового комісаріату підполковник Андрій Богданов нагородили Відзнакою Нагрудним знаком «Знак Пошани» солдата Ящука Олександра Дмитровича.
За сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання обов’язків та з нагоди 25-ї річниці Дня Незалежності України почесною грамотою Хмельницької обласної державної адміністрації керівники району нагородили Петришина  Петра  Івановича – голову фермерського господарства «Петришин», село Воскодавинці Красилівського району
Також, оголосили Подяку Хмельницької обласної державної адміністрації Головні  Станіславу  Йосиповичу – генеральному директору товариства з обмеженою відповідальністю «Атнонмаш» , місто Красилів
За багаторічну сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у надання медичної допомоги населенню району, вагомі трудові досягнення, активну депутатську діяльність, утвердження української державності та з нагоди 25-ої річниці незалежності України нагородили Грамотою Хмельницької обласної ради Дубенюка Миколу Степановича – депутата районної ради, старшого фельдшера медицини невідкладних станів Хмельницького Центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Красилівської підстанції Антонінського пункту.
За багаторічну сумлінну та плідну працю, високий професіоналізм, утвердження української державності, значний особистий внесок у соціально-економічний розвиток Хмельниччини та з нагоди 25-ої річниці незалежності України оголосили Подяку Хмельницької обласної ради Кравчуку Василю Степановичу – раднику голови Красилівської районної ради.
Відповідно до спільного розпорядження голови районної державної адміністрації та голови районної ради, за сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію  та з нагоди 25-ї річниці незалежності України  Грамотами районної ради та районної державної  адміністрації нагороджено:
- ЗАЇКУ Ольгу Іванівну – вчителя історії та правознавства Красилівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 ім. П. Кізюна;
- МІНЯЙЛОВА Андрія Андрійовича – керівника народного аматорського естрадного оркестру Красилівського районного Будинку культури;
- РЕШЕТЮКА Андрія Володимировича – інженера-електроніка ремонтної дільниці ТОВ «МАНН + ХУММЕЛЬ ФІЛЬТРЕЙШН ТЕКНОЛОДЖІ УКРАЇНА»;
- РИБКА Сергія Олександровича – керуючого виробничим підрозділом ТОВ «Житниця Поділля» с. Мончинці;
- РУЖИЦЬКУ Вікторію В’ячеславівну – лікаря з ультразвукової діагностики діагностичного відділення Красилівської центральної районної лікарні;
- ТОНГАЛЮКА Ярослава Ярославовича – механізатора СК «Промінь» с. Мала Клітна;
- ТРОБ’ЮКА Василя Андрійовича – головного агронома СК «Кузьминський» с. Кузьмин;
- ЯЦИК Марію Степанівну – свердлувальника заготівельно-механічної дільниці цеху сільгосптехніки ТОВ «Завод «Красилівмаш».
За проявлену відвагу, мужність, героїзм, патріотизм та сміливість в боротьбі за вільну та незалежну Україну під час проведення антитерористичної операції: Оголосили Подяки районної ради та районної державної адміністрації волонтерам:
- ВОЗНІЙ Олені Вікторівні (с. Маленки);
- ЛІПСЬКІЙ Тетяні Володимирівні (с. Радісне);
- ОЛІЙНИКУ Миколі Стаховичу (смт Антоніни);
ПАСІЧНИК Валентині Миколаївні (смт Антоніни)
З днем народження привітали Мельника Олександра Володимировича, який народився 24 серпня 1995 року у Красилові, навчався у середній школі   № 1. На даний час Мельник Олександр Володимирович – на захисті рідної України - служить у прикордонних військах.
Також, під час урочистостей до вітального слова було запрошено міського голову Анатолія Жовтана. Відповідно до рішення виконавчого комітету міської ради, Анатолій Іванович вручив грамоти та подяки учасникам АТО, волонтерам, депутатам, членам виконавчого комітету міської ради та іншим шанованим красилівчанам.
З Днем народження Україну привітали народний аматорський ансамбль пісні і танцю «Случ»,  народний аматорський ансамбль танцю «Барвінок» та солісти районного будинку культури.

«  Серпень 2016  »