Головна » Відбулись Куянівські читання
Відбулись Куянівські читання
Ось уже 15 раз любителі поезії вшановують пам'ять своєї землячки поетеси  Катерини Куян. «Світла поезія Катерини Куян» - так називалися літературні читання, проведені 12 травня 2016 року на Батьківщині поетеси в селі Ключівка з нагоди відзначення 58-ї річниці від дня її народження.
В читаннях взяли участь: заступник директора Хмельницької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М.Островського Валентина Маковська, головний спеціаліст відділу культури, національностей та релігій районної державної адміністрації Олена Багрій, директор центральної районної бібліотеки Олена Кондратюк, заступник директора Антонінської ЗОШ І-ІІІ ст. Валерій Синюк, лауреати премії ім. Катерини Куян Єгенія Сич, Галина Косюк, Світлана Шатковська- Захарчук,  вчителі та учні Великоорлинецької ЗОШ І-ІІ ст., мама поетеси Ганна Куян, жителі села.
Ведучі заходу розповіли присутнім про життєвий та творчий шлях Катерини Куян. Діти прочитали її вірші.
Диплом лауреата премії ім. Катерини Куян нагороджена Оксана Кремінська.
Представник БФ "Зміцнення громад" Мирослава Олійник вручила Галині Косюк сертифікат (10 тисяч гривень) на видавництво збірки поетеси Катерини Куян.
В Свято-Покровській церкві настоятель храму митрофорний протоієрей, о. Миколай відправив поминальну панахиду по Катерині Куян.
Учасники читань відвідали могилу поетеси і вшанували пам'ять про неї покладанням квітів.

«  Травень 2016  »