Головна » Відбулася координаційна нарада
Відбулася координаційна нарада
01 серпня 2016 року перший заступник голови Красилівської райдержадміністрації Дмитро Склонний взяв участь у координаційній нараді керівників правоохоронних органів Красилівського району, яку провів керівник Старокостянтинівської місцевої прокуратури. Під час наради обговорили питання попередження та протидії злочинності та корупції, виявлення, розкриття та розслідування кримінальних правопорушень. Нарада проводилася за участю виконуючого обов’язки начальника Красилівського ВП ГУНП в Хмельницькій області Осадчука В.М., в. о. начальника Красилівської ОДПІ Семенюка С.В., начальника Волочиського МРВ КВІ Філіпчука В.В., начальника Хмельницького МВ УСБ України в області Дробного Ю.В. Також у роботі наради приймали участь заступник керівника місцевої прокуратури Лісовий Я.А., заступник начальника відділу представництва інтересів громадянина або держави в суді та при виконанні судових рішень при виконанні судових рішень прокуратури області Ковальчук М.М., заступник голови Красилівської районної ради Білик М.В., заступник Красилівської міського голови Слободянюк М.О., працівники місцевої прокуратури.
Керівник місцевої прокуратури довів до відома присутніх стан законності на території Красилівщини та зазначив, що рівень злочинності на 10 тисяч населення є одним із найнижчих в області (58,1 проти 96,8 по області). У порівнянні з аналогічним звітним періодом минулого року, на 95% зменшилась кількість вчинених грабежів та розбоїв (з 10 до 1, у той час як по області їх кількість зросла на 33,7%), на 73,9% зменшилась кількість злочинів проти громадського порядку та моральності (з 6 до 5), у той час як по області спостерігається їх ріст на 7,5%. Посилено роботу правоохоронних органів у сфері протидії злочинам проти господарської діяльності. Кількість виявлених таких правопорушень зросла на 100% (по області на 78,9%). Суттєво зменшено дитячу злочинність.
При цьому, доповідачем відмічено негативні тенденції стану злочинності в районі: у 2016 році спостерігається ріст особливо тяжких (з 6 до 8) та рецидивних злочинів (з 20 до 21). Більшою, ніж у середньому по області, є питома вага злочинів, вчинених групою осіб (50% проти 23%) та у стані алкогольного сп’яніння (33% проти 10,2%). Збільшилася кількість злочинів вчинених проти життя та здоров’я людей, так у порівнянні з минулим роком кількість умисних вбивств зросла на 300% (з 0 до 3).
У структурі злочинності більше половини від облікованих становлять правопорушення проти власності (84 або 82,6%). У порівнянні з 2015 роком значно збільшилася кількість вчинених шахрайств (з 17 до 22).
За підсумками наради вказано на необхідність активізації роботи правоохоронних органів щодо розшуку осіб, які ухиляються від органів досудового розслідування та суду, кримінально-виконавчих інспекціях, розкриття злочинів у сфері господарської діяльності, проти власності, зокрема, крадіжки з квартир, шахрайства та за фактами незаконних заволодінь транспортними засобами, проведення спільних заходів щодо попередження, виявлення та припинення злочинів у земельній сфері та проти довкілля, особливо незаконній порубці лісів та користування надрами, протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів, незаконному виробництву та обігу підакцизних товарів, а також викриття фактів незаконного зайняття гральним бізнесом, звернувши особливу увагу на використання Інтернет технологій, попередження, виявлення та припинення фактів зловживань, вимагання і одержання неправомірної вигоди в органах державної влади і контролю, місцевого самоврядування, а також тіньових схем розкрадання бюджетних коштів.

«  Серпень 2016  »